Kobieta porwała i uwięziła kobietę

Lokalnie Top News list 19, 2016 at 6:00 am
Poszukiwana Alana Leigh St. Lewis

Poszukiwana Alana Leigh St. Lewis

24-letnia kobieta została porwana po czym była więziona, torturowana i szprycowana narkotykami.

Wszystko to z inicjatywy innej kobiety, która postanowiła uwięzić swoją znajomą. Ofierze po dwóch dniach udało się uwolnić z rąk oprawców, a policji aresztować wspólnika porywaczki.

Obecnie śledczy poszukują 23-letnią Alanę Leigh St. Lewis. Ostrzegają, że kobieta jest prawdopodobnie uzbrojona, gwałtowna i niebezpieczna. Opublikowano zdjęcie ściganej. Jeżeli ktoś zobaczyłby kobietę podobną do tej ze zdjęcia, proszony jest o kontakt z policją poprzez numer alarmowy 911.

Wszystko zaczęło się kilka dni temu. Porywacze wtargnęli do domu ofiary, gdy była tam sama. Zmusili ją siłą do wyjścia z domu i  zajęcia miejsca w samochodzie, którym odjechali do centrum Toronto. Tam była, jak już napisaliśmy, więziona, torturowana i karmiona narkotykami.

Policjanci prowadzący śledztwo jeszcze nie do końca orientują się w przyczynach porwania i relacjach, jakie łączyły obie kobiety. Z przebiegu dotychczasowego śledztwa wszystko wskazuje, że mężczyzna był tylko pomocnikiem poszukiwanej.

- Wygląda na to, że obie panie się znały – mówi śledczy Craig Brister – To był spór o coś.

Zatrzymany już wspólnik porywaczki, mieszkaniec Toronto, 24-letni Andrew Mitchell przebywa w areszcie, został oskarżony o napaść, więzienie, grożenie śmiercią, włamanie oraz podawanie substancji szkodliwych.