Krwawa niedziela w Riverdale

Lokalnie Top News list 28, 2016 at 10:00 am

aariverd2

Mężczyzna nie żyje po strzelaninie, jaka miała miejsce w kompleksie mieszkaniowym Riverdale w Toronto.

W niedzielę, około 4 po południu policja została wezwana do domu przy Munro Street w pobliżu skrzyżowania Dundas Street i Broadview Avenue, gdzie usłyszano co najmniej pięć strzałów.

Detektyw Murray Barnes z wydziału zabójstw torontońskiej policji powiedział, że mężczyzna był mieszkańcem szeregowego domku, w którym na piętrze znaleziono jego martwe ciało.

Policjanci zdecydowali, że tożsamość ofiary nie zostanie podana do publicznej wiadomości, dopóki śledczym nie uda się skontaktować z jego najbliższą rodziną.

Niedzielna strzelanina miała miejsce w tej samej okolicy, gdzie we wrześniu zastrzelono 61-letnią Peggy Ann Smith. Detektywi policyjni byli przekonani, że starsza kobieta była przypadkową ofiarą porachunków, w których strzelający wybrał sobie za cel kogoś innego. Martwą babcię znaleziono na schodach domu jej córki.

Detektyw Barnes powiedział, że jest zbyt wcześnie aby stwierdzić czy istnieje jakiś związek między niedzielną strzelaniną a śmiercią Smith.

Dochodzenie jest jeszcze we wczesnym stadium. Policjanci liczą na pomoc ewentualnych świadków, których proszą o kontakt z 55 Dywizją torontońskiej policji lub z wydziałem zabójstw.