Gadżety w sklepie internetowym TTC

Rynek Top News list 30, 2016 at 10:00 am

aattcgadgets5

Poszukującym prezentów świątecznych ciekawą ofertę przedstawiło torontońskie przedsiębiorstwo komunikacyjne TTC.

aattcgadgets3Kierownictwo TTC (Toronto Transit Commision) doszło do wniosku, że można zarobić nie tylko na przewożeniu pasażerów i kupionych przez nich biletach za przejazd, ale pieniądze znajdą się również w handlu gadżetami związanymi z torontońską komunikacją publiczną – pewnie w myśl starego porzekadła, że „lepszy najgorszy handel niż najlepsza posada”.

W tym tygodniu TTC uruchomiła sklep internetowy, w którym można zakupić różne przedmioty, których wygląd związany jest z komunikacją publiczną w Toronto. Są to między innymi obrazy na płótnie, plakaty, kubki, koszulki, żaluzje, kurtyny prysznicowe, parasole a nawet przenośna pamięć komputerowa typu pen-drive.

Towary zaprojektowane zostały i wyprodukowane we współpracy z firmą SVS Marketing i – jak zapewnia kierownictwo TTC – są najwyższej jakości.

aattcgadgets4Władze TTC uważają, że poza aspektem handlowym oferty, niemniej ważna w tym wypadku jest promocja komunikacji publicznej w Toronto. Wyprodukowane przedmioty mogą budzić zainteresowanie nie tylko wśród torontończyków, ale może przede wszystkim wśród turystów, którzy chcieliby w ten sposób upamiętnić swój pobyt w mieście.

TTC podkreśla, że przedsiębiorstwo poszło śladem dużych systemów tranzytowych na całym świecie, które również mają swoją ofertę handlową tego rodzaju.

„Jest to kolejny krok w modernizacji naszego przedsiębiorstwa” – można przeczytać w komunikacie prasowym.

aattcgadgets2Kierownictwo TTC podkreśla, że nie ponosi żadnego ryzyka finansowego związanego z przedsięwzięciem. Produkcją i dystrybucją gadżetów zajmuje się SVS Marketing, który będzie realizować zamówienia, dbać o zapasy towarów samodzielnie ponosząc koszty przedsięwzięcia.