Kłótnia o parking zakończona aresztowaniem

Lokalnie Top News grud 19, 2016 at 10:00 am

aaparking

Zbyt zapobiegliwa kobieta z Mississaugi została aresztowana za napaść na kierowcę usiłującego zaparkować samochód.

Mohsin Sheikh był ze swoją dziewczyną w centrum handlowym Square One położonym w śródmieściu Mississaugi przy Hurontario Street w pobliżu autostrady 403.

Poszkodowany Mohsin Sheikh

Poszkodowany Mohsin Sheikh

Z filmu zarejestrowanego przez Sheikha za pomocą kamery wideo widać, że kobieta próbuje zarezerwować – jak się później okazało, dla koleżanki – miejsce parkingowe w podziemnym parkingu pod centrum handlowym bez samochodu. Innymi słowy, kobieta stanęła na miejscu parkingowym. W tym czasie na miejsce podjechał swoim samochodem Sheikh i poprosił kobietę o zwolnienie miejsca chcąc zaparkować swoje auto.

W odpowiedzi usłyszał serię rasistowskich wyzwisk, które zostały zarejestrowane na filmie. Gdy kobieta zobaczyła, że jest filmowana bardzo się zdenerwowała. Ustąpiła miejsca kierowcy, ale gdy ten zaparkował swój samochód i wysiadł z auta, jej koleżanka, gdy zauważyła, że kamera jest już wyłączona mocno go uderzyła. Tak przynajmniej wynika z zeznań poszkodowanego Sheikha.

Przybyli na miejsce policjanci aresztowali dwudziestopięcioletnią kobietę i oskarżyli o napad i naruszenie integralności cielesnej drugiej osoby.