Zbiórka Świąteczna zakończona

Polacy w Kanadzie grud 20, 2016 at 11:18 am

zz paczkiZakończono zbiórkę rzeczy używanych na Święta Bożego Narodzenia dla Dzieci z Domu Dziecka.

Kiedy zbliża się Boże Narodzenie pragniemy zrobić coś dobrego, coś co sprawi ogromną radość drugiej osobie.

Szczególnie jest nam miło, że tak dużo wspaniałych osób dołączyło do naszej akcji by sprawić tym dzieciakom mnóstwo radości.

Z pewnością wszystkie wyczekiwały Mikołaja z noskami przyklejonymi do szyby marząc o malutkim prezenciku.

I to dzięki Wam Drodzy Państwo, te malutkie, ciche marzenie się spełniło – otrzymały mnóstwo ubranek, zabawek, słodyczy, przybory szkolne.

Nasze paczki mogły być wysłane za minimalną opłatą dzięki ATLANTIC EXPRESS i tu szczególne podziękowanie kieruję do Pani Arlety Ziembańskiej z ATLANTIC EXPRESS.

Dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy dołączyli się do naszej akcji, po raz kolejny wywołaliście iskierkę radości na buźkach tych dzieciaków:

Alicja Kaniewska, Grzegorz Zalewski, Beata Kacperek, Edyta i Jade, Maria Stolowska, Kasia Stolowska, Iwona Kaleta, Natalia Kaleta, Anette Winslow, Tricia i Andy Aziz, Zofia Wielomska, Scarlet, Iwona Wojewodzka, Maria Rusin, Maria Gniotek, Karina Kate, Magda Karolin, Alan i Tina Walker, Sou Tajik, Renata Kucharski, Kasia i Krzysztof Chrzan, Ewa Witecka, Collen Zarrillo, Hanna Wasiljew, Nancy, Ola, Antonette Magri, Sandra Reimer, Karolina Szlapa.

Ponowna zbiórka rzeczy używanych odbędzie się w lutym. Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy z nami. Serdecznie wszystkim dziękujemy.

Życzymy  Radosnych, Magicznych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2017 Roku

Małgosia Peczkowska

Monika Syguda-Maleszyk

Kamil Maleszyk