W Edmonton otwarto pierwszy Hyatt Place

Kanada Top News grud 21, 2016 at 4:00 pm

zz edmontonHyatt Hotels Corporation poinformował o otwarciu hotelu Hyatt Place w Kanadzie, a konkretnie w centrum Edmonton, stolicy prowincji Alberta.

Hotel – jak zapewniają administratorzy – wnosi wraz z sobą “intuicyjny design marki Hyatt Place, swobodną atmosferę i praktyczne udogodnienia, takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i całodobowy sklep spożywczy”.

Hyatt Place Edmonton/Downtown oferuje 255 przestronnych pokoi z wydzielonymi przestrzeniami do spania, pracy i zabawy; darmową usługę Wi-Fi w całym obiekcie; firmową Kitchen Skillet, darmowe  śniadanie na ciepło dla gości serwowane codziennie w Gallery Kitchen; bary koktajlowe i kawowe; zaplecze spotkaniowe i całodobową siłownię.

Położenie hotelu w samym centrum Edmonton zapewnia łatwy dostęp do najlepszych sklepów w rejonie oraz ulubionych ośrodków kulturalnych, takich jak Art Gallery of Alberta, Citadel Theatre, Francis Winspear Centre, Commonwealth Stadium i New Rogers Place. Turyści biznesowi, również powinni być zadowoleni z tej lokalizacji, mając blisko do do Shaw Conference Centre, Alberta Treasury Branches, biurowca CN Tower i budynków rządowych.

„Edmonton to tętniące życiem miasto, pełne przyjaznych ludzi, intrygujących dzielnic i stale powiększającej się listy atrakcji do odwiedzenia” – powiedziała Rachel Macknee, dyrektor sprzedaży i marketingu w Hyatt Place Edmonton.