Powstaje nowa telewizja… pokerowa

Rynek Top News grud 22, 2016 at 6:00 am

zz pokerNowo powstała kanadyjska firma obiecuje prawdziwą rewolucję w świecie pokerowej telewizji. Nowy cyfrowy kanał ma wystartować już na początku 2017 roku.

W prasie pojawiło się już oświadczenie ePlay Digital, które jest właścicielem PokerVision Media. Zapowiedziano w nim powstanie wieloplatformowej cyfrowej telewizji, która połączy pokera, e-sport, sport oraz gry hazardowe.

Firma obecnie jest w trakcie szukania miejsca na studia telewizyjne (gotowe są już dwa: w Calgary i Toronto). Zamierza transmitować na żywo turnieje pokerowe odbywające się w Kanadzie i na całym świecie i zapewnić przy tym rozrywkę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które pozwolą na niespotykaną do tej pory interakcję widzów z graczami. W ramówce przewidziane jest również miejsce dla reality show, pokazów gier video i audycji dotyczących e-sportów.

PokerVision Network miało wystartować już w 2016 roku, ale ostatecznie przesunięto termin na początek 2017 roku. Początkowo planowano, że będzie to kanał oferowany przez dostawców telewizji kablowej, ale teraz brana jest pod uwagę także opcja dostępności jedynie online.

Telewizja chce zapewnić, że odbiorca nie tylko siedzi przed ekranem swojego telewizora czy komputera, ale również włącza się w show za pomocą swojego tabletu lub smartfona.