Fotomontaż, który miał przestrzec kobiety

Kanada Series Top News luty 4, 2017 at 4:00 pm

zz ryanKatherine Ryan, 33-letnia komiczka kanadyjska działająca głównie w Anglii podzieliła się na Twitterze szokującym zdjęciem. Kobieta pokazała, jak wygląda jej ciało po nieudanej operacji powiększenia pośladków wykonanej przez osobę bez uprawnień do tego. Jest cała posiniaczona i poraniona.

- Powiększyłam pośladki, zabieg wykonała osoba, która nie miała specjalnych uprawnień. Prawie nie mogę się ruszać. Czuję się, jakbym znowu była w dziewiątym miesiącu ciąży - napisała Katherine Ryan pod zdjęciem.

Wspomniała też, że wzorowała się na Kylie Minogue, a wygląda sto razy bardziej okazale niż Kylie Jenner. Twierdzi, że chciała przestrzec inne kobiety.

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. „Zero współczucia, to głupota w czystej postaci. Przecież ona nie musiała tego robić” – napisał jeden z internautów. „A ja ją podziwiam” – komentował inny.

Obecnie Katherine Ryan ujawniła, że zdjęcie było fotomontażem, a ona chciała przestrzec kobiety przed skutkami odwiedzania niekompetentnych lekarzy oraz wypromować swój program pod tytułem „Fake News”. Czy przy okazji chciała też zakpić z pań, które wzorują się na swoich idolkach jak Kim Kardashian czy Kylie Jenner i zrobią wszystko, by powiększyć pupę?

Katherine Ryan

Katherine Ryan

Czym może grozić chęć oszczędzenia na operacjach, przekonała się pewna mieszkanka Florydy. Kobieta poddała się operacji powiększenia pośladków. Zabieg został przeprowadzony w prywatnym domu „lekarki”, która pobierała opłatę w wysokości ok. tys. dol. Tymczasem po kilku dniach pacjentka zaczęła doświadczać objawów przypominających zapalenie płuc, a na pośladkach pojawiły się siniaki i rany. Wkrótce zgłosiła się do szpitala, gdzie okazało się, że była o krok od śmierci. Z jej pośladków usunięto m.in. cement, olej oraz kawałki opon samochodowych.

Ofiarą takiego specjalisty padła też Renee Talley. Gwiazda klubów nocnych w Las Vegas zdecydowała się na zabieg, żeby nie stracić pracy. Niestety, nie wszystko poszło według planu. Implanty zostały wszczepione w taki sposób, że przemieszczały się z miejsca na miejsce. Kobieta ma już za sobą kilka operacji ratunkowych, te jednak nie przyniosły żadnego efektu. W końcu musiała usunąć implanty.