Strzelanina za strzelaniną

Lokalnie Top News luty 7, 2017 at 6:00 am

aastrzelrexdale

W poniedziałek, w dwóch strzelaninach ciężko ranni zostają bardzo młodzi chłopcy. Obaj odwiezieni do szpitali walczą o życie.

Najpierw do strzelaniny doszło na Yorkgate Mall, w której kilkukrotnie w brzuch został trafiony nastolatek. Zdarzenie zostało zgłoszone policji kilka minut przed 4 po południu. Przybyła na miejsce ekipa pogotowia ratunkowego zabrała nieprzytomnego chłopca w wieku około 12-14 lat do centrum urazowego w pobliskim szpitalu.

Funkcjonariusze policji poszukują podejrzanego, który jest uzbrojony. Podejrzany ma czarny kolor skóry, był ubrany w ciemne jeansy i ciemną kurtkę. Jest szczupły, średniego wzrostu. Spod centrum handlowego odjechał ciemnogranatowym lub czarnym samochodem.

Kilka godzin później, o 7:55 PM z jadącego po Jamestown Crescent samochodu oddano kilka strzałów. Jedna z kul trafiła stojącego na ulicy nastoletniego chłopca w piersi. Jego stan jest krytyczny.

Niewiele wiadomo o strzelających. Właściwie jedyną na razie informacją, jaką dysponuje policja jest to, że samochód, z którego strzelano ma czarny kolor.