Śmiertelna ofiara pożaru domu dla samotnych matek

Lokalnie Top News luty 26, 2017 at 6:00 am

aafoster2

O zabójstwo drugiego stopnia oskarżony został młodociany przestępca po pożarze, jaki wybuchł w prowincyjnym domu zastępczym w Kawartha Lakes w piątek.

Ontario Provincial Police poinformowała, że nie może podać danych personalnych oskarżonego w myśl przepisów dotyczących młodocianych przestępców.

W sobotę odbyła się sekcja zwłok ofiary przestępstwa. W tym wypadku również nie podano żadnych informacji dotyczących tej osoby ze względu na zachowanie integralności dochodzenia.

OPP twierdzi, że śmierć nastąpiła w wyniku pożaru budynku w rejonie Kawartha Lakes. Obiekt położony jest w pobliżu miejscowości Oakwood. W piątek na terenie ośrodka dla samotnych matek doszło do awantury. Dlatego została wezwana policja. Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze dom już stał w płomieniach. Wezwane na ratunek jednostki straży pożarne szybko ugasiły pożar.

Burmistrz City of Kawartha Lakes, Andy Letham wydał oświadczenie, w którym wyraził „głęboki smutek z powodu tragicznego pożaru”, jaki miał miejsce w ośrodku.