Matthew Perry pobił Justina Trudeau

Kanada Top News marz 17, 2017 at 12:30 pm
Matthew Perry i Justin Trudeau

Matthew Perry i Justin Trudeau

Matthew Perry jest pół-Kanadyjczykiem i aktorem najbardziej znanym z serialu “Friends”. W wywiadzie  udzielonym w telewizyjnym show “Jimmy Kimmel Live” przyznał, że chodził do tej samej szkoły z przyszłym premierem Kanady.

Ale nie jest z tych wspomnień dumny…

Matthew Perry przeniósł się jako dziecko ze Stanów do Kanady wraz z kanadyjską matką, kiedy rozstali się jego rodzice. Spędził dzieciństwo w Ottawie. Matka Matthew Perry’ego pracowała dla Partii Liberalnej w Ottawie i była nawet jedną z asystentek Pierre’a Trudeau.

Od najmłodszych lat Matthew znał Justina Trudeau ale chyba za nim nie przepadał. Chodził do szkoły (Rockcliffe Park Public School), w której uczył się także kilka lat młodszy syn ówczesnego premiera Kanady, Pierre’a Elliotta Trudeau.

W rozmowie z Jimmy Kimmelem (zobacz film poniżej) wspomina: Mam o nim historię, z której nie jestem dumny… Justin doskonale radził sobie z wszelkimi sportami, a do tego w szkole nie towarzyszyli mu ochroniarze. 

Matthew (wtedy jeszcze uczeń 5. klasy) razem z kolegą uznał więc, że to idealne powody, by… go pobić.

-  Teraz mogę już powiedzieć, że przemawiała przeze mnie czysta zazdrość - przyznał w rozmowie z Kimmelem. - Jego tata był premierem ale to nie był powód… Nie byłem zbyt mądrym dzieckiem. Ale pocieszam się, że może tak go to zmotywowało, że postanowił zostać premierem.

Justin Trudeau póki co nie skomentował sytuacji. Miejmy nadzieję, że nie będzie oczekiwał rewanżu. W końcu boks to dziś jedno z jego hobby.