Addition Elle: Duże jest piękne

Kanada Series Top News marz 31, 2017 at 4:00 pm

zz elle6Kanadyjska sieć sklepowa Addition Elle specjalizuje się w odzieży ponadwymiarowej (plus-size clothing). Jej najnowszą kolekcję “Rebel Beauty” zaprezentowała amerykańska modelka Ashley Graham.

Firma Addition Elle z siedzibą główna w Montrealu istnieje już pół wieku na kanadyjskim rynku. Wyizolowana została z sieci Reitmans i dysponuje dziś 139 sklepami w całym kraju. Sprzedawana jest w nich odzież dla kobiet pomiędzy 18 a 49 rokiem życia, posiadających co najmniej damski rozmiar 14 (odpowiednik męskiego rozmiaru 34) do rozmiaru 26 włącznie (męskie 46). Niektóre sklepy sprzedają również biustonosze i inne elementy bielizny.

Obecnie najnowsze pomysły Addition Elle prezentuje Ashley Graham, najpopularniejsza dziś modelka plus size, która ma na koncie sporo reklam bielizny. Słynna modelka to chodzący dowód na to, że duże jest piękne. I bardzo kobiece!

Ashley prezentuje obecnie kolekcję “Rebel Beauty”, która jest przeznaczona dla kobiet o krągłych kształtach. Kolekcja ma uosabiać dobrą zabawę i letni romans. Zdjęcia Ashley Graham dla Addition Elle wykonał Max Abadian.

Kolekcja “Rebel Beauty” będzie dostępna w sklepach Addition Elle od 4 kwietnia.

zz elle2 zz elle4 zz elle1 zz elle8 zz elle7