Potrącony przez jelenia!

Kanada Top News kwie 12, 2017 at 10:00 am

zz jelen1Nikt nie chciał wierzyć Cary’emu McCookowi z Kolumbii Brytyjskiej, że potrącił go jeleń, gdy poinformował znajomych na Facebooku. Nikt nie chciał uwierzyć w jego historię, bo mężczyzna opowiedział o niej pierwszego kwietnia. 

Niezbędny okazał się dowód, czyli nagranie z monitoringu. Teraz wideo, które ma już tysiące odsłon w internecie i pokazują je światowe media.

Cary McCook jest raperem i łącznikiem środowiskowym w reerwacie indiańskim Kwadacha First Nation w Fort Ware. Do incydentu doszło przed wejściem do hotelu  Stork Nest Inn w miejscowości Smithers w B.C.

Cary McCook

Cary McCook

„Holy f…! Właśnie zostałem potrącony przez jelenia, który przebiegł przed moim hotelem. Nadal mam futro jelenia na moim ramieniu” – taką wiadomość opublikował na Facebooku Cary McCook.

Choć mężczyzna zamieścił zdjęcie ramienia pokrytego futrem, znajomi nie chcieli uwierzyć w jego historię. Wszystko przez datę: 1 kwietnia. Przyjaciele uznali opowieść za primaaprilisowy żart. Mężczyzna zapowiedział więc, że postara się zdobyć nagranie z monitoringu. Tak też się stało i dzień później jego znajomi mogli obejrzeć „dowód” w postaci filmiku dokumentującego całe zajście.

Wideo rozprzestrzeniło się błyskawicznie i wkrótce “potrąconym przez jelenia” zrobiło się głośno.

zz jelen4- Gdy się odwróciłem, nie zdawałem sobie sprawy z tego, co się dzieje. A po chwili leżałem już powalony przez Bambiego, ściganego przez psa – relacjonował McCook w programie Global News.  Choć całe zdarzenie wyglądało groźnie, wyszedł z niego bez szwanku.

– Do wszystkich, którzy widzieli moje spotkanie z jeleniem: Nic mi nie jest, tylko boli mnie ramię. Dzięki za zainteresowanie. (…) Nadal nie mogę w to uwierzyć. Wciąż oglądam moje ciało poturbowane przez Bambiego!! Haha! Pamiętajcie, że śmiech to dobre lekarstwo. Jestem dumny, że mogłem was rozbawić i dać wam trochę radości :D – napisał na swoim profilu Cary.