Oświadczyny na peronie Union Station

Lokalnie Top News kwie 14, 2017 at 10:00 am

aazareczyny2

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po raz pierwszy zobaczyli się na peronie GO Train na Union Station w Toronto. Po dwóch latach sprawili sobie kolejną niespodziankę.

Kevin Moreira i Nikole Lusher mówią, że doskonale pamiętają ten moment, gdy spotkali się po raz pierwszy. Ich znajomość, a później przyjaźń trwa już dwa lata. Tę rocznicę mieli świętować podczas wspólnej podróży do Hiszpanii. Ale wcześniej Kevin postanowił swojej ukochanej sprawić niespodziankę i ponownie umówił się z nią na peronie kolejki GO.

- Zdecydowałem się wrócić do miejsca, w którym się spotkaliśmy i sprawić, że tym razem o tym nie zapomni – śmieje się Kevin.

aazareczyny3I właśnie na peronie uklęknął wręczając jej pierścionek zaręczynowy.

- Spodziewałam się tego, ale myślałam, że to nastąpi podczas naszej podróży do Hiszpanii – mówi Nikole.

Pasażerowie pociągu, którzy obserwowali z okien chwilę oświadczyn zastanawiali się, co ukochana odpowiedziała swojemu chłopakowi.

- Kiedy to zrobił, pomyślałam, że to niemożliwe, żeby był tak zbzikowany – powiedziała Nikole – To niesamowite! Nie mogłam być szczęśliwsza.

- Teraz dziękuję Bogu, że to zrobiłem i że jesteśmy tu dzisiaj – dodaje Kevin.

Podekscytowana para chce teraz, podczas Świąt Wielkanocnych powiedzieć rodzinie i znajomym o zaręczynach, no a potem wyruszyć w wielką podróż.