Książę Harry odwiedził dziewczynę w Toronto

Lokalnie Top News kwie 15, 2017 at 4:00 pm

zz harryW minioną środę książę Harry potajemnie odwiedził swoją dziewczynę Meghan Markle w jej domu w Toronto. Nie pominęły tej wiadomości największe media.

Na zdjęciach widać, że 32-letni Harry próbując ukryć swą tożsamość pojawił się w dżinsach i czapce do baseballa. Miał ze sobą dużą torbę. Nie jest jasne czy został na Wielkanoc w domu Meghan, który znajduje się w torontońskiej dzielnicy Annex.

Harry przemykający do mieszkania Meghan

Harry przemykający do mieszkania Meghan

Para ta widywana jest razem od lipca ubiegłego roku i choć stara się trzymać swój romans z daleka od mediów, reporterzy ścigają ich wszędzie.

W minionych miesiącach para ta podróżowała po świecie, ostatnio byli razem m.in. w Norwegii, w Londynie oraz na Jamajce na weselu bliskiego przyjaciela księcia. Harry traktuje Meghan Markle bardzo serio, dobrze poinformowani przyjaciele spekulują, że być może poprosi ją o rękę pod koniec roku.

Obecnie Meghan przebywa w Toronto nagrywając kolejne odcinki swego serialu “Suits”.

O trzy lata starsza od Harry’ego Meghan pochodzi z Los Angeles, z rodziny białego ojca i czarnej matki. Po ukończeniu kilku prywatnych szkół, stawiała pierwsze kroki jako aktorka. Najbardziej znana jest z roli Rachel Zane w serialu prawniczym “Suits”. Zagrała też agentkę FBI w serial science-fiction “Fringe”. Od 2016 roku jest światowym ambasadorem chrześcijańskiej agencji charytatywnej World Vision Canada z siedzibą w Mississaudze.

Prowadziła też autorski blog “The Tig”, który jednak zamknęła niedawno, podobno na prośbę samej Królowej Elżbiety. Wskazywałoby to na poważne traktowanie przez rodzinę królewską matrymonialnych zamiarów księcia Harry’ego.

W 2011 roku Meghan poślubiła amerykańskiego producenta filmowego Trevora Engelsona ale para rozstała się w dwa lata później. Zanim poznała księcia Harry’ego, spotykała się z celebryckim kucharzem Cory’m Vitiello.

Harry i Meghan na weselu przyjaciela

Harry i Meghan na weselu przyjaciela

zz meghan5 EXCLUSIVE: Meghan Markle is Spotted in Toronto Canada