Strzelanina w Scarborough

Lokalnie Top News kwie 16, 2017 at 6:00 am

aastrzaly aastrzaly3

Martwe ciało 24-letniego mężczyzny z wieloma ranami postrzałowymi znaleziono na parkingu w Scarborough.

Policja została wezwana na Chester Le Boulevard i Borecambe Gate niedaleko Victoria Park Ave. i Finch Ave. E. w związku z odgłosami strzelaniny, jaka miała tam miejsce około 1:30 po południu w sobotę. Strzelanina ucichła, przybyli na miejsc policjanci nie znaleźli w tym czasie żadnych ofiar ani osób, które mogłyby powiedzieć coś bliższego o strzelaninie. Dopiero około 8 wieczorem jeden z mieszkańców odkrył ciało ofiary na parkingu.

Śledczy przeglądają teraz zapisy z kamer bezpieczeństwa, aby zidentyfikować dwóch podejrzanych, którzy wyraźnie uciekają z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze z wydziału zabójstw twierdzą, że wszystko wskazuje na to, że ofiara nie była celem przypadkowym. Być może morderstwo miało charakter egzekucji.

Nidun Kumar

Nidun Kumar

, który dobrze znał ofiarę powiedział dziennikarzom, że przyjaźnił się z nim od szkoły podstawowej. Ostatnio rozmawiali ze sobą kilka tygodni temu i mówili o możliwości gry w koszykówkę w Seneca College.

- Szczerze mówiąc był jednym z najwyższych wzrostem facetów. Nigdy nie objawiał złości, zawsze sprawiał wrażenie wesołego i szczęśliwego. Dawał zawsze, gdy miał coś do zaoferowania, nawet wtedy, gdy nie miał wiele – portretuje ofiarę Kumar.

Dla niego samego i sąsiadów, którzy znali ofiarę mordu jego śmierć jest wielkim wstrząsem.

To kolejna strzelanina w tej okolicy w ostatnim tygodniu. W czwartek rany postrzałowe odniósł inny mężczyzna. Został w ciężkim stanie odwieziony do szpitala.

Śledczy nie wiedzą, czy te dwa zdarzenia są w jakiś sposób ze sobą powiązane.

- Oczywiście, że fakt, iż obie tragedie zdarzyły się w niedługim odstępie czasu w tym samym rejonie daje do myślenia. Będziemy pracować nad rozwiązaniem tej zagadki – powiedział detektyw Jason Shankaran.