Zabił narzeczoną swojego syna

Lokalnie Top News maj 5, 2017 at 10:00 am
Cheryl McVarish

Cheryl McVarish

20 marca na podjeździe do domu przy Westmount Avenue w Mississaudze znaleziono martwe ciało 43-letniej Cheryl McVarish.

Od tamtego czasu śledczy z wydziału zabójstw policji regionu Peel nie ustawali w staraniach o wykrycie osoby, która spowodowała śmierć kobiety.

Po bez mała dwóch tygodniach detektywi zebrali wystarczającą ilość dowodów i przesłanek, by oskarżyć o zamordowanie kobiety mężczyznę, który jest ojcem chłopaka ofiary.

Według policji McVarish początkowo została uznana za zaginioną. Ostatni raz widziano ją na Lakeshore Road East i Cawthra Road. Poszukiwania kobiety nie dały rezultatu, no a potem znaleziono ją, jak już na pisaliśmy martwą przed domem. Dopiero po przeprowadzeniu autopsji i innych badań kryminalistycznych jej śmierć została uznana za zabójstwo.

We wtorek detektywi uznali, że zbrodnię popełnił 64-letni Gil Dasilva, ojciec konkubenta kobiety i postawili mu zarzut zabójstwa drugiego stopnia.

Dasilva został aresztowany we własnym domu w Mississaudze.

Policjanci wciąż usiłują wyjaśnić dokładne motywy, które kierowały zabójcą. Nie wszystko w tej sprawie jest jeszcze jasne. Dlatego zwracają się z prośbą do wszystkich tych, którzy wiedzieli o relacjach kobiety z konkubentem i jego ojcem, a także o innych okolicznościach sprawy o kontakt.