Cztery śmiertelne ofiary wypadku samochodowego pod Kingston

Lokalnie Top News maj 11, 2017 at 4:44 pm

aakatastrofa2

Na jednej z najbardziej ruchliwych w Kanadzie autostrad doszło do tragicznej kolizji.

Na autostradzie 401 w pobliżu Kingston w Ontario dzisiaj nad ranem zderzyło się siedem samochodów, wśród nich były cztery ciężarówki. W wyniku wypadku zginęły cztery osoby, a dwie w stanie ciężkim odwieziono do szpitala.

aakatastrofa4Sierżant Angie Atkinson z Ontario Provincial Police powiedziała, że jeszcze nie zostały ustalone przyczyny katastrofy. Nie zidentyfikowano też jeszcze tożsamości czterech śmiertelnych ofiar wypadku. Wszystkie śmiertelne ofiary podróżowały samochodem osobowym.

- Jeden mężczyzna został wyrzucony z samochodu dostawczego. Jego urazy są bardzo poważne – powiedziała Atkinson. Dodała, że druga ranna ofiara, która przeżyła, też jest w ciężkim stanie.

Odcinek autostrady 401 od miejscowości Joyceville został zamknięty dla ruchu kołowego do czasu przeprowadzenia pełnego dochodzenia przyczyn katastrofy. Spowolniło to znacznie czas podróży autostradą.

- To dość długi objazd po drogach, gdzie prędkość jest ograniczona. Tak więc wszyscy, którzy musieli z niego skorzystać stracili sporo czasu – powiedziała sierżant Atkinson.

Policjantka dodała, że więcej informacji na temat kolizji będzie podana po zakończeniu wstępnego dochodzenia.