Przed kilku dniami zaręczył się, już nie żyje

Lokalnie Top News maj 30, 2017 at 6:00 am

aazareczony

W Mississauga strzelanina. Jedna osoba nie żyje.

W samym centrum Mississaugi, w okolicach Hurontario Street i Brunhamthorpe Road około 7 wieczorem został zastrzelony mężczyzna. Całość dramatu rozegrała się na Bishopstoke Lane przed jego domem.

Gdy padły strzały sąsiedzi wyszli ze swoich domów na ulicę i znaleźli na podjeździe do jednego z domów rannego mężczyznę. Wszyscy byli w szoku, ponieważ uważali okolicę, w której mieszkają za „wyjątkowo cichą i spokojną”.

Przybyli na miejsce sanitariusze pogotowia ratunkowego stwierdzili śmierć mężczyzny. Policyjni śledczy poszukują świadków zdarzenia.

- Prosimy wszystkich, którzy byli w tej okolicy i mogą pomóc w ustaleniu przebiegu wypadków o kontakt z naszym wydziałem do spraw zabójstw lub z Crime Stoppers – mówi Harinder Sohi z policji regionu Peel.

Sohi powiedziała, że śledczy nie mogą jeszcze potwierdzić raportu, z którego wynika, że ofiara została zastrzelona z przejeżdżającego samochodu.

Tożsamość ofiary na razie nie została podana do publicznej wiadomości. Sąsiedzi opisują go jako „bardzo życzliwą osobę”, wesołą i uczynną. Miał niewiele ponad 20 lat. Wiadomo też, że kilka dni temu zaręczył się i na jesieni planował się ożenić.

- Możecie sobie wyobrazić szok, w jakim jesteśmy po tym co się stało – powiedział przyjaciel rodziny zmarłego.

Podczas strzelaniny nikt inny nie odniósł obrażeń. Na razie nie ma informacji o potencjalnych podejrzanych.