Wszyscy winni śmierci Polki z Brampton są już w areszcie

Lokalnie Top News maj 31, 2017 at 6:00 am
Beata Paciorek z dziećmi

Beata Paciorek z dziećmi

Policjanci z regionu Peel aresztowali trzecią osobę podejrzaną o zamordowanie Beaty Paciorek.

Jak już pisaliśmy, ciało Beaty Paciorek zostało znalezione 21 maja pod Sault Ste. Marie. Ofiara podróżowała z kilkoma innymi osobami i została zamordowana gdzieś pomiędzy Brampton a Sudbury w wyniku kłótni, jaka wybuchła między podróżującymi.

We wtorek zatrzymany został trzeci uczestnik wyprawy, 32-letni Rick Snow z Brampton.

- Został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i pozostanie w areszcie do chwili przesłuchania przez sąd w Parry Sound – powiedziała const. Harinder Sohi z policji regionu Peel.

Sprawa zabójstwa Beaty Paciorek będzie rozpatrywana w sądzie rejonowym w Parry Sound w związku z miejscem, gdzie zostały znalezione zwłoki kobiety.

W aresztowaniu wzięli udział inspektorzy ontaryjskiej policji kryminalnej z oddziału West Parry Sound oraz oficer Ontario Provincial Police.

Pacoprek4Dwoje innych podejrzanych aresztowała policja w Sault Ste. Marie.

Policja uważa, że wszystkie osoby uczestniczące w zabójstwie Beaty Paciorek już są za kratkami.

- Śledczy uważają, że wszystkie osoby odpowiedzialne za to zabójstwo zostały zatrzymane – stwierdziła const. Sohi.

Beata Paciorek pozostawiła dwoje dzieci, a także matkę i brata. Miała wielu przyjaciół, którzy wspominają ją jako osobę niezwykle życzliwą, chętną do pomocy, altruistyczną. Nie ukrywają też, że zmarła miała kłopoty. Wpadła w nienajlepsze towarzystwo.

- Beata była bardzo wesołą, bezinteresowną osobą – mówi Monica Alexandra, która jest matką chrzestną dwojga dzieci zmarłej, dziewczynki i chłopca – Była wspaniała.

Dodała, że jej przyjaciółka zmagała się z ciężką, nieuleczalną chorobą, stwardnieniem rozsianym. Być może to ta choroba skłoniła ją do tego, by sięgnąć po narkotyki.

Alexandra i Paciorek znały się od dzieciństwa. Mieszkały w tym samym budynku i razem uczęszczały do tej samej szkoły podstawowej, a później średniej.

- Wychowywałam się z rodziną Beaty – mówi Alexandra.

Przyjaźń trwała wiele lat, aż do chwili, kiedy przyjaciółka nie mogła zaakceptować niektórych decyzji , które podejmowała Beata. Alexandra podkreśla, że jej przyjaciółka ostatnio usiłowała uporządkować swoje życie, powrócić do równowagi.