Tragiczna historia 25-latki z Calgary

Kanada Top News czer 6, 2017 at 4:00 pm

zz micah625-letnia Micah Repatow wzięła ślub wiedząc, że umiera. Założyła białą suknię i stanęła przed ołtarzem wiedząc, że zostały jej tylko tygodnie życia…

Młoda kobieta z Calgary powiedziała ukochanemu „tak” pod koniec marca i już tydzień później narzeczeni mieli ślub. Jednak ciężka choroba dziewczyny nie pozwoliła parze nacieszyć się wzajemną miłością…

Micah cieszyła się dobrym zdrowiem i świetnie czuła się aż do Sylwestra 2017 r. Wówczas poczuła silny ból brzucha, który był tak dokuczliwy, że dziewczyna od razu pomyślała, że to może być coś bardzo poważnego.

Micah i jej ukochany, Peter Studnicki, szybko zwrócili się o pomoc do lekarzy. Diagnoza okazała się druzgocąca – 25-latka miała ostatnie stadium raka jelita grubego.

zz micah1

Wszystko potoczyło się błyskawicznie: dziewczyna trafiła na stół operacyjny, zastosowano chemoterapię, zaręczyła się z chłopakiem i już tydzień później stanęła z Peterem na ślubnym kobiercu. Zakochani wiedzieli, że nie mają czasu do stracenia. Pomimo pozytywnych skutków leczenia i optymistycznego nastawienia dziewczyny, rak rozwijał się zbyt szybko. Zaledwie dwa miesiące po ślubie dziewczyna zmarła.

„Micah była moją żoną, moją miłością i przede wszystkim moim najlepszym przyjacielem. Będę zawsze tęsknił, wspomnienia o niej na zawsze pozostaną w moim sercu” – napisał na Facebooku mąż dziewczyny.

zz micah2

Ślub pary odbył się dzięki organizacji non-profit Wishing Well Foundation, która pomaga osobom będącym u kresu swojego życia.

zz micah4