Justin Bieber pobił wielki rekord Beatlesów

Kanada Top News czer 14, 2017 at 4:00 pm

zz bieber23-letni kanadyjski idol pop music nie może się skarżyć na złą passę. Amerykański, muzyczny magazyn branżowy „Billboard” poinformował, że Justin Bieber pobił jeden z rekordów na liście przebojów Hot 100, który od ponad 50 lat należał do słynnych The Beatles.

W najnowszym notowaniu oficjalnej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych piosenki z gościnnym udziałem Biebera znajdują się na 1. i 3. miejscu zestawienia. Mowa o „Despacito” i „I’m The One”.

W 1964 i 1969 roku dwa utwory The Beatles utrzymywały się w pierwszej trójce listy Billboard nieprzerwanie przez 12 tygodni. Przez kilkadziesiąt lat był to absolutny rekord, którego nie mógł pobić żaden artysta. Aż do teraz.

Justin Bieber dokonał tego wyczynu. Dwie piosenki z jego udziałem utrzymują się w Top 3 już od 13 tygodni. Co ciekawe, wielki komercyjny sukces „Despacito” i „I’m The One”  nadal trwa, a kilka dni temu premierę miał wspólny utwór Kanadyjczyka i Davida Guetty, który także radzi sobie coraz lepiej. Wszystko na to wskazuje, że rekord może być jeszcze wyższy.

Beatlesi wciąż jednak pozostają jedynymi artystami w historii muzyki, których aż trzy utwory okupowały pierwsze trzy miejsca amerykańskiej listy Hot 100.