Nacisnął pedał gazu “do dechy” i odjechał na zawsze

Lokalnie Top News czer 15, 2017 at 6:00 am

aawypadek2

Z powodu dziwnych, bliżej nieokreślonych „okoliczności medycznych” doszło do tragicznego wypadku samochodowego w Mississaudze.

Wczoraj po południu, w godzinach największego natężenia ruchu drogowego na skrzyżowaniu Dorcas Street i Goreway Drive doszło do zderzenia trzech samochodów. W jego wyniku 46-letni mieszkaniec Brampton zmarł, dwie inne osoby zostały odwiezione do szpitala.

Jeden z pojazdów stanął w ogniu. Najgorsze było to, że blachy samochodu tak się zakleszczyły, że bez pomocy strażaków z jego środka nie można było wydobyć rannego kierowcy. Według wstępnych ustaleń jeden z kierowców „z przyczyn medycznych” maksymalnie nacisnął pedał gazu i z impetem uderzył w inne pojazdy. Został odwieziony do szpitala, gdzie zmarł. Pozostali kierowcy odnieśli obrażenia nie zagrażające ich życiu. Policja nie podała informacji ani o ich wieku, ani płci.

aawypadek3Policjanci z wydziału ruchu drogowego regionu Peel prowadzą śledztwo w celu ustalenia dokładnych przyczyn kolizji. W związku z tym przez kilka godzin wszystkie pasma Goreway Drive były zamknięte pomiędzy Etude Drive i Derry Road.