Poważna kolizja autobusu TTC

Lokalnie Top News czer 30, 2017 at 6:00 am

aakolizja

Osiem osób rannych w wyniku zderzenia autobusu TTC z minivanem.

Do kolizji doszło w czwartek wieczorem w Etobicoke na skrzyżowaniu West Mall i Rathburn Road.

- Autobus jechał na północ po West Mall, gdy zderzył się z ciemnoniebieskim minivanem – stwierdził policjant Jason Kraft.

Jedna z ciężej rannych osób została przewieziona do szpitala z poważnym urazem głowy. Pozostałe ofiary wypadku odniosły lżejsze obrażenia, które nie zagrażają ich życiu. Wszystkie zostały opatrzone w szpitalnym centrum urazowym. Jedna osoba została uwięziona w środku minivana i potrzebna była interwencja strażaków, by ją uwolnić. Na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń.

Według danych zebranych przez policjantów w autobusie znajdowało się około czterdziestu pasażerów. W minivanie było pięć osób. Jego kierowcą był 19-letni syn pasażerki, Huda Abdulla.

- Martwię się o wszystkie dzieci, które pojechały do szpitala – mówi zmartwiona matka 19-letniego kierowcy – Choć syn, który prowadził samochód nie odniósł żadnych obrażeń, to jest w szoku. Dlatego się martwię.

Kierowca autobusu TTC jest ranny i przebywa w szpitalu.

Z powodu prowadzonego przez policjantów dochodzenia ulica West Mall została zamknięta na kilka godzin w obu kierunkach pomiędzy Holiday Drive a Rathburn Road,