Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

Lokalnie Top News lip 4, 2017 at 6:00 am
Andrew Kinsman

Andrew Kinsman

Od kilku dni poszukiwany jest 49-letni mieszkaniec Cabbagetown, Andrew Kinsman. Mimo zakrojonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej słuch po nim zaginął.

Policja traktuje zaginięcie Kinsmana jako „podejrzane”. Ostatni raz widziano go 26 czerwca na ulicy Parliament Street w pobliżu Winchester Street.

Znajomi i sąsiedzi przez cały ostatni tydzień usiłowali natrafić na trop mężczyzny. Umieścili ulotki z jego zdjęciem na słupach ulicznych w całym śródmieściu Toronto.

- Nie pojawił się we wtorek w pracy, nie skontaktował się z pracodawcą, co nie jest w jego charakterze – mówi jego przyjaciel.

Kinsman jest aktywistą pracującym na rzecz chorych na AIDS. Pracował w lokalnej grupie orzecznictwa dla chorych na tę groźną chorobę. Jest także wieloletnim wolontariuszem w Toronto People with AIDS Foundation.

Zdaniem przyjaciół Kinsman podczas weekendu, gdy odbywała się parada środowisk LGBTQ, miał spotkać się z parą z Australii, która odwiedzała w tym czasie Toronto.

W celu pozyskania funduszy na poszukiwanie mężczyzny, Michael Park Ranger, który przedstawia się jako przyjaciel zaginionego, otworzył stronę na portalu GoFundMe.

- Ponosimy koszty poszukiwań, więc staramy się pozyskać fundusze – napisał w apelu do ewentualnych ofiarodawców. Chce zebrać 5000 dolarów. Do poniedziałku wieczorem zadeklarowano 1115 dolarów.

Kinsman to wysoki mężczyzna o mocnej budowie ciała, brązowych oczach, noszący brodę. Nosi okulary, a na kolanach ma pionowe blizny, pozostałości po zabiegach chirurgicznych. Ma także dwa tatuaże – jeden na ramieniu z napisem na bicepsie w formie opaski oraz posiada również wytatuowane słowo z lewej strony piersi.

Najczęściej ubierał się w szorty i brązowe sandały.

Każdy, kto mógłby pomóc w odnalezieniu zaginionego proszony jest o kontakt z policją pod numerem 416-808-5100.