“Vogue” rozebrał Celinę

Kanada Series Top News lip 11, 2017 at 10:00 am

zz celineCałkowicie naga Celine Dion siedzi na krześle – taka fotografia pojawiła się w serwisie społecznościowym po niedawnej paryskiej sesji zdjęciowej dla magazynu “Vogue”. 

49-letnia piosenkarka gościła na tygodniu mody w stolicy Francji.

Seria zdjęć Celine Dion opublikowana na jednym z profili “Vouge’a” na Instagramie zatytułowana została “#CelineTakesCouture”.

Wśród kilkunastu fotografii pojawiło się ujęcie, na którym piosenkarka całkowicie naga siedzi na krześle.

Przy okazji poznajemy kilka szczegółów powstawania scenicznych kostiumów Celine Dion.

“To mały, nagi fakt do rozważenia w chwili, gdy Celine Dion przebiera się pomiędzy pokazami: przez ostatnie 5 lat nosiła ubrania haute couture szyte specjalnie na jej występy (w Las Vegas i ostatnio w czasie mini-trasy po Europie).

“Daje minimum dwugodzinne koncerty, pięć lub sześć wieczorów w tygodniu, tańcząc, kłaniając się, gestykulując w ręcznie szytych i ręcznie zdobionych cacuszkach, przeznaczonych raczej  do noszenia na wybiegach czy czerwonym dywanie” – tłumaczy redakcja “Vogue’a”.

Te ubrania są na zlecenie piosenkarki dostosowywane do potrzeb scenicznych. Domy mody zazwyczaj wysyłają zespoły ludzi do Nevady, gdzie z reguły potrzeba trzech przymiarek w prywatnym atelier artystki, zanim kostiumy są gotowe.

zz celine3