Dwa trupy na urodzinowym grillu, świadkowie milczą

Lokalnie Top News lip 23, 2017 at 4:00 pm

zz dwa Dwaj mężczyźni nie żyją a ranna kobieta w ciężkim stanie przebywa w szpitalu po strzelaninie do jakiej doszło podczas przyjęcia urodzinowego na podwórku jednego z domów w Scarborough.

W przyjęciu z grillem w domu przy Gennela Square (w pobliżu Zoo) uczestniczyło około 200 osób. Incydent nastąpił około godziny 1:00 w nocy. Doszło do kłótni, przepychanek, a następnie padły strzały.

Gdy przybyło pogotowie na miejscu stwierdzono śmierć 33-letniego Rinaldo Cole’a i 30-letniego Dwayne’a Campbella. Postrzeloną kobietę (której urodziny obchodzono) odwieziono w stanie ciężkim ale stabilnym do szpitala Sunnybrook.

zz dwa2Policja potwierdziła, że mimo 200 uczestników przyjęcia, świadkowie wydarzenia nie współpracują i nie chcą udzielać zeznań.

- Mimo tak wielu zebranych, współpraca z nimi jest znikoma - powiedział detektyw Rob North.  – Przesłuchaliśmy zaledwie garstkę świadków, wciąż poszukujemy tych, którzy mają do przekazania jakieś wiążące informacje.

Przebieg przyjęcia kręcony był na co najmniej kilku telefonach ale nie jest jasne czy policja weszła w posiadanie tych filmów. Jak dotąd, nie udało się nikomu postawić zarzutów.

Detektyw North powiedział, że wszystkie trzy ofiary były znane wcześniej policji ale nie chciał udzielić informacji na temat ich przeszłości.