Chińczycy nie chcą Biebera

Kanada Top News lip 24, 2017 at 4:00 pm

zz bieber2

Chińscy fani nie doczekają się koncertów najpopularniejszego dziś śpiewającego Kanadyjczyka. Tamtejsze władze oficjalnie zakazały występów Justina Biebera. Nie spodobało im się zachowanie artysty zarówno na scenie, jak i poza nią.

Mimo że Justin Bieber wystąpi w tym roku w Azji, w planie najnowszej trasy koncertowej „Purpose World Tour” na próżno szukać chińskich miast. Jak poinformowało pekińskie Biuro Kultury, Justin Bieber nie jest w azjatyckim kraju mile widziany. Wszystko przez jego złe zachowanie.

W oficjalnym oświadczeniu można przeczytać, że Kanadyjczyk to utalentowany, ale jednocześnie kontrowersyjny piosenkarz. Władzom nie spodobał się przebieg jego ostatniej wizyty w ich państwie, jak również jego inne, skandaliczne wybryki, m.in. problemy z prawem.

W 2013 roku piosenkarz przyjechał do Chin w ramach trasy „Believe Tour”. Odwiedziny wzbudziły jednak ogromne kontrowersje. Biebera krytykowano za nieodpowiednie zachowanie na Wielkim Murze Chińskim czy występowanie bez koszulki w trakcie koncertu.

Chińskie władze mają jednocześnie nadzieję, że Justin będzie nadal poprawiał swoje zachowanie i stanie się „wokalistą cenionym przez publiczność”.

zz bieber1

Amerykański magazyn „Billboard” poinformował niedawno, że 22-letni Justin Bieber pobił jeden z rekordów na liście przebojów Hot 100, który od ponad 50 lat należał do słynnych The Beatles. O szczegółach TUTAJ.