Melania przyjedzie do Kanady. Sama.

Kanada Top News lip 28, 2017 at 4:00 pm

Pozycja żony prezydenta Donalda Trumpa rośnie. First Lady w pierwszą oficjalną podróż udaje się do Kanady.

Melania Trump to wzz melania1edług co złośliwszych liberałów jedyna zaleta Donalda. Piękna Słowenka zawsze wygląda elegancko i stosownie do okoliczności, hamuje męża przed popełnianiem faux-pas, a jej spokój i życzliwość działają na ludzi uspokajająco. Nic dziwnego zatem, że politycznie rola Melanii jest coraz większa.

Pierwsza Dama cieszy się rosnącym poparciem wśród Amerykanów, które od czasu wyborów skoczyło aż o 100% (z 23% na 56%).

Dlatego też dzisiaj Biały Dom oficjalnie ogłosił, że piękna Melania wyrusza w swoją pierwszą oficjalną podróż jako Pierwsza Dama do Toronto.

Będzie przewodniczyła 90-osobowej amerykańskiej delegacji w Invictus Games czyli zawodach sportowych organizowanych dla niepełnosprawnych weteranów wojskowych, organizowanych przez księcia Harry’ego we wrześniu br.

zz melania2- Byłam poruszona wielkim sukcesem pierwszym Invictus Games w Londynie dwa lata temu, i kolejnymi w zeszłym roku na Florydzie. W przeciągu dwóch lat inicjatywa ta pozwoliła wszystkim rannym i skrzywdzonym na frontach wziąć udział i wykazać się w zawodach sportowych. Jestem zaszczycona możliwością oficjalnego reprezentowania Stanów Zjednoczonych w tym wyjątkowym wydarzeniu – powiedziała Melania.

Invictus Games w Toronto potrwają od 26-30 września.

Będzie w nich brało udział 600 zawodników z 17 państw, którzy będą rywalizować w 12 kategoriach sportowych. Podczas uroczystego otwarcia wystąpią m.in. Alessia Cara i Sarah McLachlan.

16 sierpnia ruszy maraton niosący flagę zawodów i flagę narodową przez całą Kanadę, a konkretnie przez 22 bazy wojskowe, 15 legionów i około 50 miast. Flagi będzie niosło wymiennie 150 osób.