Pomóż zidentyfikować złoczyńcę

Lokalnie Series Top News sier 3, 2017 at 6:00 am
Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, zgłoś to na policję.

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, zgłoś to na policję.

Napadł na 81-letnią staruszkę i ograbił z pieniędzy. Wszystko zostało nagrane przez bankowe kamery monitoringu.

Policja regionu York opublikowała zapis z kamery wideo, na którym widać, jak starsza kobieta wybiera pieniądze z bankomatu usytuowanego przy 15252 Yonge Street, niedaleko Wellington Street. W chwili, gdy kobieta odchodzi od maszyny bankowej, napada na nią mężczyzna, który usiłuje wyrwać jej pobraną właśnie gotówkę. Staruszka nie daje za wygraną, usiłuje się bronić, ale napastnik brutalnie przewraca ją na ziemię, a sam ze zdobytymi pieniędzmi ucieka.

aanapad3Poturbowana kobieta odwieziona została do szpitala, gdzie została dokładnie przebadana. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci zorganizowali konferencję prasową, gdzie pokazali zdjęcia napastnika z nadzieją, że po publikacji dzięki pomocy społeczeństwa uda się go zidentyfikować. Opisany został jako biały mężczyzna średniego wzrostu i przeciętnej budowie ciała. Ubrany był w białą koszulkę, ciemne spodnie. Ma krótko ostrzyżone ciemne włosy, a na twarzy założone miał okulary przeciwsłoneczne.

Policjanci proszą osoby, które mogłyby pomóc w identyfikacji podejrzanego o kontakt pod numer 1-866-876-5423, wew. 7141 lub anonimowo pod numer Crime Stoppers 1-800-222-TIPS.