Zwyrodnialec ucina zwierzętom głowy

Lokalnie Top News sier 9, 2017 at 6:00 am

aadurham

Ktoś się bardzo brzydko bawi. Ucina zwierzętom głowy, a ich ciała pozostawia nad brzegiem jeziora.

Policja regionu Durham prowadzi intensywne śledztwo po tym, jak w Pickering znaleziono kilkanaście martwych zwierząt bez głów. Zwierzęta odkryli spacerowicze w pobliżu uczęszczanego deptaka Beachpoint Promende i West Shore Boulevard.

Wśród martwych zwierząt były kury, kozioł, kilka gęsi. Wiele wskazuje na to, że kogoś bawi zabijanie zwierząt, bo trudno znaleźć inne uzasadnienie dla takiej działalności.

- Staramy się zdobyć informacje, które odpowiedzą na pytania – kto to zrobił i dlaczego – mówi const. George Tudos – Nadal nie wiemy jakim narzędziem posługiwała się osoba, która zabiła zwierzaki.

Funkcjonariusze przypuszczają, że zwierzęta zostały pozbawione życia w nocy z poniedziałku na wtorek, bo w ciągu dnia, w tak często odwiedzanym miejscu tego typu czyny nie pozostałyby niezauważone.

Const. Tudos przyznaje, że z podobnymi wypadkami policyjni śledczy dawno nie mieli do czynienia. Dlatego w prowadzonym śledztwie pomagają miejskie służby weterynaryjne.

Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które mogłyby pomóc w rozwikłaniu zagadki zabitych zwierząt o kontakt pod numerem 1-888-579-1520 wew. 2542.