Świat widziany oczami dziecka reklamuje IKEA

Kanada Top News wrze 15, 2017 at 4:00 pm

Screen Shot 2017-09-15 at 09.50.01IKEA Canada reklamuje swoją ofertę niezwykłym spotem z hasłem „Wonderful World”, który warto obejrzeć. 

W filmie pokazano świat widziany z perspektywy małej dziewczynki, podróżującej samochodem.

Kampanię przygotowała agencja Rethink z Toronto.

Spot „Wonderful World” jest częścią szerszej kampanii pod hasłem „Beautiful Possibilities”, którą IKEA realizuje w Kanadzie. W trwającym 90 seku filmiku mała bohaterka ogląda otaczający ją świat z okna samochodu, w którym podróżuje siedząc na tylnym fotelu. Widzi ludzi i dzieci w różnym wieku i w różnych sytuacjach.

W tle słychać melodię największego przebojuLouisa Armstronga „It’s a Wonderful World”, którego optymistyczne słowa recytuje mała dziewczynka.

Tą kampanią Ikea chce podkreślić, że przede wszystkim jej produkty mają umożliwić ludziom życie w lepszym, ładniejszym świecie.

- Naszym głównym celem jest jasne podkreślenie tego, że nadzieje , potrzeby i marzenia Kanadyjczyków przeplatają się z naszą wizją rozwoju firmy - mówi Lauren MacDonald, manager ds. marketingu w IKEA Canada. Za kreację reklam odpowiada agencja Rethink z Toronto. To jej pierwsza kampania dla IKEA Canada w Kanadzie.