Pan młody uratował tonące dziecko

Kanada Series Top News wrze 27, 2017 at 4:00 pm

zz pan mlodySesja ślubna nowożeńców z Cambridge w Ontario miała niespodziewany finał. Pan młody uratował od utonięcia topiące się dziecko. Całe zdarzenie zdołał uchwycił w swoim obiektywie fotograf młodej pary, Darren Hatt. 

Nowożeńcy Clayton i Brittany Cook jako miejsce zdjęciowej sesji ślubnej wybrali Victoria Park w Kitchener. Stali na mostku i rozmawiali ze swoim fotografem na temat szczegółów zdjęć, gdy nagle Clayton zauważył dziecko, które topiło się w pobliskiej rzece. Zareagował od razu i nie zważając na odświętny smoking, ruszył na ratunek.

zz pan mlody2Całe zdarzenie udało się zarejestrować fotografowi młodego małżeństwa. Jak powiedział on w CNN, wszystko rozegrało się bardzo szybko. – Kiedy się odwróciłem, Clayton był już na miejscu i wyciągał dzieciaka z wody - zaznaczył.

Chłopiec wyszedł z tego bez szwanku, był jedynie lekko roztrzęsiony. Do pobliskiego domu zabrało go nieco starsze rodzeństwo.

Panna młoda myślała początkowo, że skok jej męża do wody jest jakimś ślubnym żartem. Jednak jego postawa nie zaskoczyła jej. - To cały Clay. Nie dziwi mnie to, że tak się stało - powiedziała po wszystkim.

Nie ulega wątpliwości, że młodej parze z sesji ślubnej pozostaną naprawdę oryginalne i niezwykłe zdjęcia.

Screen Shot 2017-09-27 at 10.31.50

Więcej – TUTAJ.

zz victoria Park