Trup w mieszkaniu na drugim piętrze

Lokalnie Top News wrze 27, 2017 at 9:55 am

aalaborat2

W środę wieczorem, w budynku mieszkalnym położonym w północnej części Toronto przy Broadway Avenue, niedaleko Mount Pleasant i Eglinton Avenue, odkryto w jednym z mieszkań zwłoki 30-letniego mężczyzny.

Na miejsce przyjechali strażacy, sanitariusze pogotowia ratunkowego no i oczywiście policjanci. Był późny wtorkowy wieczór. Dla śledczych z wydziału zabójstw ostatnia noc nie była spokojna. Trzeba było znaleźć wszelkie możliwe ślady i je zabezpieczyć.

Wszystko wskazuje na to, że mieszkanie, w którym znaleziono martwe ciało było używane jako laboratorium, w którym wytwarzano chemiczne środki odurzające.

W mieszkaniu przebywał również pies. Zwierzę w dobrym zdrowiu oddano pod opiekę Toronto Animal Services.

Śledczy nie ujawnili mediom przyczyny zgonu mężczyzny, ani też nie wyszczególniono jakie rodzaje narkotyków znaleziono na miejscu.

W środę rano na miejscu pojawił się koroner, jednostka biologiczna, radiologiczna, specjaliści od atomistyki i materiałów wybuchowych.

Mimo obecności specjalistów z dziedzin, które mogą budzić obawy, śledczy zapewniają, że nie ma żadnych przesłanek do niepokoju o publiczne bezpieczeństwo.