Nieuważni przechodnie, nieostrożni kierowcy

Lokalnie Top News paźd 5, 2017 at 12:30 pm

aanieuwazni

Młoda kobieta ofiarą nieuważnego kierowcy

21-letnia kobieta nie żyje, a towarzyszący jej mężczyzna pozostaje w szpitalu po tym, jak w czwartek rano potrącił ich samochód na Yonge Street w pobliżu Lawrence Avenue w Toronto.

Const. Clint Stibbe z torontońskiej policji powiedział, że para usiłowała przejść przez jezdnię, kiedy uderzył ją pojazd jadący z południa.

Przybyli na miejsce sanitariusze pogotowia ratunkowego stwierdzili zgon kobiety. Mężczyzna zaś w stanie bardzo ciężkim został odwieziony do szpitala. Jego stan – jak twierdzą lekarze – jest już stabilny.

Kierowca, który prowadził samochód zatrzymał się na miejscu, nie uciekał. Wstępne badania nie wykazały, by był pijany lub pod wpływem narkotyków.

Yonge Street na odcinku od Lawrence Avenue do Wanless Avenue została na kilka godzin zamknięta dla ruchu na czas policyjnego dochodzenia.

To nie jedyna śmierć pieszego w ciągu ostatniej doby. Tuż przed północą potrącony przez samochód na York Mills zginął przechodzień, a dwaj inni ranni zostali przewiezieni do szpitala. Kierowca samochodu zbiegł z miejsca wypadku.