Wariatka jeszcze tańczy

Polacy w Kanadzie Series paźd 10, 2017 at 11:00 am
zz marylaWrzesień był w Kanadzie wyjątkowo gorący ale połowa października dzięki temu wydarzeniu  zapowiada się jeszcze gorętsza, kolorowa i bardzo polska. Taki jak tytułowa wariatka, która tańczy i śpiewa już dla nas 50 lat.
Tylko ona może wyjść na scenę w 250-metrowych kłębach bladoróżowego tiulu i zdobyć serca publiczności na “dobry wieczór “już przy pierwszej piosence.
Maryla Rodowicz, która we wrześniowym Opolu świętowała swoje 50-lecie na scenie, była z nami prawie cały PRL i to m.in dzięki niej ten szary i trudny dla wielu z nas czas był trochę bardziej radosny i kolorowy jak ten z jej jarmarków. Od początku swojej kariery nie tylko śpiewa, ale tworzy swoje piosenki oraz kreacje sceniczne w taki sposób, że nie można jej nie wierzyć.
W głosie ma cały czas nieprawdopodobną energię, siłę i radość, a czasami refleksję. Nikt tak cudownie nie śpiewa piosenek Jacka Cygana, Agnieszki Osieckiej m.in. do wspanialej muzyki Seweryna Krajewskiego.
A na koncertach to istny wulkan energii, który łamie wszelkie bariery między ludźmi łącząc wszystkich w jeden organizm, pulsujący rytmem jej piosenek.
zz maryla2
W jej muzyce każdy może znaleźć coś dla siebie w dodatku fenomenalnie łączy wszystkie pokolenia… Bawią się całe rodziny, rodzice, dziadkowie i wnuki. Za pomocą kilku strun w gitarze potrafi poruszyć wszystkie czułe miejsca naszej wrażliwości  i wyzwala takie emocje, o których istnieniu już zapomnieliśmy.
Nawet ci troszkę mniej wrażliwi śpiewają razem z nią każdą jej piosenkę nie wstydząc się łez płynących po policzkach.
 Ta wyjątkowa i wiecznie młoda artystka wystąpi dla Państwa w specjalnym, jubileuszowym progranie z okazji 50-lecia pracy z udziałem znakomitych polskich muzyków. To z pewnością największe muzyczne wydarzenie ostatnich lat i ostatni taki koncert w Kanadzie – nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Bilety m.in w sklepie Something Special na plazie Wisła.
Więcej informacji:  416 910 5714 i 647 701 5813.