The Weeknd oddał Selenę Bieberowi?

Kanada Top News list 2, 2017 at 4:00 pm
Selena i The Weeknd

Selena i The Weeknd

Plotkarskie media ponownie donoszą o odnowionej relacji kanadyjskiego idola nastolatek Justina Biebera i Seleny Gomez, którzy podobno znów zaczęli się “przyjaźnić”. 

23-letni kanadyjski gwiazdor oczywiście “bardzo się zmienił” od czasu, kiedy ostatecznie rozstał się ze starszą o 2 lata byłą gwiazdą Disneya. Nikt nie wiedział wtedy jeszcze, że związek Seleny i innego gwiazdora kanadyjskiego – Abla Tesfaye, znanego lepiej jako The Weeknd, z którym była prawie rok, należy już w zasadzie do przeszłości.Osoby z otoczenia Seleny podkreślają, że Bieber nie był powodem zerwania Seleny z Weekndem.

Nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu – pisali fani, którzy dowiedzieli się, że Selena Gomez i Tesfaye jednak się rozstali. Faktem jest, że informacja o ich związku była dla wielu zaskakująca – wcześniej muzyk spotykał się z modelką Bellą Hadid, przyjaciółką Seleny.

Mimo tak trudnej sytuacji, wielu kibicowało Selenie i raperowi. Gwiazdka długo nie mogła otrząsnąć się po nieudanym związku z Justinem Bieberem. Ostatnio w jej życiu pojawiły się jednak prawdziwe problemy – Selena przeszła przeszczep nerki, a dawcą okazała się być jej przyjaciółka z dzieciństwa.

Selena i Bieber

Selena i Bieber

Wygląda na to, że rozpadowi związku winien jest głównie sam The Weeknd, kanadyjski mega-gwiazdor pochodzenia etiopskiego, który chce skupić się przede wszystkim na karierze. The Weeknd jest u szczytu, buduje swój dorobek artystyczny, jest młody, sławny, ma pieniądze. Może mieć każdą dziewczynę.

Ich związek wziął się w zasadzie znikąd. The Weeknd jest mocnym graczem w branży, Selena podchodzi do tego z większą rezerwą.