Osierocił dziewięcioro dzieci

Lokalnie Top News list 3, 2017 at 6:00 am
Żona kierowcy, który zginął w wypadku na autostradzie 400, pani , Nikiyah Mulak-Dunn

Żona kierowcy, który zginął w wypadku na autostradzie 400, pani , Nikiyah Mulak-Dunn

37-letni kierowca ciężarówki, który zginął we wtorkowej kolizji na autostradzie 401 pozostawił dużą rodzinę.

Benjamin Dunn

Benjamin Dunn

Benjamin Dunn był mieszkańcem North Bay i jechał swoją stałą trasą. Dlatego, gdy jego żona, Nikiyah Mulak-Dunn, dowiedziała się o wypadku była pełna niepokoju o męża.

W rozmowie z dziennikarzem CP24 pani Mulak-Dunn opisała swojego męża jako „kochającego, oddanego i uważnego” ojca dziewięciorga dzieci w wieku od 1 do 16 lat.

- Obudziłam się w środę rano i zobaczyłam wszystko na Facebooku i wpadłam w panikę, ponieważ to była zwykła droga, którą mąż jeździł w nocy – opowiada pani Mulak-Dunn.

Niedługo potem otrzymała od współpracownika męża zdjęcie zrobione na miejscu wypadku, na którym zobaczyła rozbity samochód męża wśród innych stojących na autostradzie. Mimo najgorszych myśli wciąż jednak miała nadzieję.

- To było długie czekanie aż OPP potwierdzi, że to był mój mąż – mówi – Jesteśmy po prostu w szoku. Jesteśmy zdewastowani. Staram się być silna dla dobra dzieci, ale tak naprawdę płaczę ciągle przez całą dobę. Wciąż nie potrafię uwierzyć.

Pani Mulak-Dunn wezwała doradcę żałobnego, by móc w jego obecności powiedzieć dzieciom o tym, co się stało oraz zawiadomić ich kolegów ze szkoły i ich rodziców.

- Wszyscy, całą rodziną usiedliśmy przy stole i podzieliliśmy się wiadomościami. To był bardzo smutny, bardzo trudny czas – opowiada – Staraliśmy się być dzielni i spokojni jak tylko potrafiliśmy, ale wciąż to jest dla nas wielki szok.

Nazwiska pozostałych dwóch ofiar, które zginęły w wypadku nie zostały jeszcze ujawnione.

Benjamin Dunn z żoną i ośmiorgiem z dziewięciorga dzieci.

Benjamin Dunn z żoną i ośmiorgiem z dziewięciorga dzieci.