Zginął pod kołami własnej ciężarówki

Lokalnie Top News list 12, 2017 at 10:00 am

aawypadki

Dwie osoby nie żyją po tragicznych wypadkach, jakie miały miejsce w sobotę Toronto.

Do pierwszego wypadku doszło w nocy na Warden Avenue w pobliżu Walbon Road, kiedy to jadący w kierunku południowym pojazd uderzył w przechodzącą przez ulicę kobietę. Ofiara została przewieziona do szpitala, gdzie wkrótce zmarła. Kierowca pojazdu był trzeźwy, wezwał pomoc i pozostał na miejscu zdarzenia.

Drugi wypadek jest zadziwiający i tajemniczy. 54-letni kierowca ciężarówki z niezrozumiałych powodów znalazł się pod kołami własnego samochodu.

Const. Harinder Sohi z policji regionu Peel mówi, że funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce wypadku przy Menway Court i Alstep Drive w pobliżu Derry Road East w sobotę. Przybyli znaleźli martwego mężczyznę dosłownie zmiażdżonego przez koła naczepy transportowej przypiętej do jego trucka.

Nie wiadomo w jaki sposób i z jakiego powodu mężczyzna opuścił kabinę samochodu i wszedł pod własny pojazd. Const. Sohi określił ten incydent „niezwykłym przypadkiem”. Na miejsce wezwano śledczych sądowych oraz specjalistów od rekonstrukcji kolizji. Przeprowadzono szereg rozmów ze świadkami zdarzenia.

Ministerstwo Pracy skierowało na miejsce tragedii swoich własnych śledczych, którzy będą badali okoliczności wypadku z zadaniem wyciągnięcia wniosków na przyszłość w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.