Meghan przeprowadza się do pałacu

Kanada Top News list 18, 2017 at 12:30 pm

zz meghan3Informacja, którą od wielu tygodni najbardziej chciałyby przekazać ogólnoświatowe serwisy jeszcze nie została oficjalnie potwierdzona, choć wiadomo, że to tylko kwestia czasu. Mowa o zaręczynach księcia Harry’ego i aktorki z Toronto Meghan Markle.

Piękna Meghan i młodszy od niej o 3 lata brytyjski książę Harry Windsor są w sobie szaleńczo zakochani od ponad roku i jak niesie wieść z wysp – już zaręczeni. Na pojedynczych, pojawiających się w mediach zdjęciach zakochanych, Meghan nie ma na palcu pierścionka zaręczynowego, jednak wszystko wskazuje na to, że lada moment zakochani potwierdzą swój związek, choć Pałac Kensington odmawia komentarzy.

Brytyjski The Sun informuje, że Meghan rozpoczęła już przeprowadzkę do pałacu wraz ze swoimi dwoma psami, Guy’em i Bogartem, które śpią z nią w łóżku i jedzą najlepszą, ekologiczną karmę.

Meghan kupiła im sweterki z flagą brytyjską, żeby nie marzły. Psy przechodzą teraz serię szczepień i testów krwi, będą miały też wszczepione mikroczipy.

zz meghan9

Meghan po sześciu latach rezygnuje ze swojej pracy na planie serialu “The Suits”, do którego ostatnie zdjęcia kończy w tym miesiącu.

36-letnia Meghan jest Amerykanką od lat mieszkającą w Toronto, córką białego ojca i czarnej matki. Ta była modelka i już praktycznie była aktorka jest nadal ambasadorką chrześcijańskiej organizacji charytatywnej World Vision Canada,

zz meghan5 zz meghan2 zz meghan1