Nowy multimilioner w Toronto

Lokalnie Top News list 19, 2017 at 10:00 am

aalotto

Pewny wygranej 31 milionów dolarów Nicolae Bogdan postanowił pobawić się ze swoją żoną w „kotka i myszkę”.

- Na początku powiedziałem jej, że wygraliśmy 30 tysięcy dolarów, ona na to odparła, że jej dokuczam. Potem zmieniłem opowiadanie i zakomunikowałem, że wygrana jest jednak większa i wynosi 300 tysięcy, na co stwierdziła, że jestem nieznośny, bo się z nią drażnię. No to ja odpowiedziałem, że żartowałem, że wygraliśmy 3 miliony, ona popukała się w głowę dając mi do zrozumienia, że brakuje mi piątej klepki. Zaczęła wierzyć, gdy powiedziałem prawdę, że trafiłem 31 milionów. Kazała się prowadzić do punktu lotto, by sprawdzić, czy mówię prawdę. Dopiero tam uwierzyła – opowiada świeżo upieczony milioner – Ja sprawdzałem kupon wcześniej trzy razy w trzech różnych miejscach i za każdym razem widziałem to samo – wygrana 31 milionów, ale i wtedy trudno było mi uwierzyć.

Bogdan przyznaje, że kupuje dodatkowo kilka zakładów więcej, gdy główna wygrana (jackpot) w Lotto Max jest duża.

- Ta wygrana zmieniła moje życie i zmieni życie każdego, kogo kocham. Tak naprawdę nie mam pojęcia co przyniesie przyszłość, bo to co się stało jest niewyobrażalne. Potrzebuję trochę czasu, by zastanowić się, co będę robić dalej.

Zwycięski kupon z numerami 8, 14, 16, 17, 18, 34, 41 i premią 43 – został zakupiony 12 października na stacji benzynowej Petro Canada na Hwy. 50 w Woodbridge. Czek z wygraną nowy milioner odebrał w piątek.