Meghan oficjalnie zaręczona

Kanada Top News list 27, 2017 at 12:30 pm

zz meghan22Amerykańska aktorka od lat mieszkająca i pracująca w Toronto – Meghan Markle oraz książę Harry ogłosili dziś w Londynie swoje zaręczyny. Para zamierza wziąć ślub wiosną przyszłego roku.

Poinformował dziś o tym oficjalnie Pałac Kensington.

Meghan spotykała się z księciem od ponad roku. Do tej pory oboje zazdrośnie strzegli swojej prywatności. Później jednak para zaczęła pokazywać się publicznie.

Ich zaręczyny to cudowna wiadomość dla fanów członka brytyjskiej rodziny królewskiej i aktorki serialu “Suits”. Ale oczywiście nie tylko dla nich.

Po południu para spotkała się z dziennikarzami i pozowała do zdjęć. Pytany, kiedy zrozumiał, że Markle jest tą “jedyną”, Harry odparł, że wiedział to już na pierwszym spotkaniu.

zz meghan33zz meghan00“Jego Królewska Wysokość i Panna Markle zaręczyli się na początku miesiąca. Książę Harry poinformował Jej Królewską Mość królową Elżbietę i innych bliskich członków rodziny. Książę Harry poprosił i otrzymał również błogosławieństwo od rodziców panny Markle” - czytamy w komunikacie Pałacu Kensington.

Gdy narzeczeni pozowali do zdjęć przed posiadłością, w której zamieszkają, młodszy syn następcy tronu nie krył swojego zachwytu. – Jestem zachwycony, w siódmym niebie - mówił Harry.

Meghan dodała, że jest bardzo szczęśliwa z powodu zaręczyn. Para przez większość czasu się obejmowała. Przyszła żona księcia Harry’ego zaprezentowała również pierścionek zaręczynowy, który zaprojektował jej narzeczony. W jego centrum znajduje się diament z Botswany, który otoczony został dwoma brylantami z prywatnej kolekcji księżnej Diany.

zz megan88Jako jedni z pierwszych radosną nowinę skomentowali książę William i księżna Kate: – Poznanie Meghan i widok ich szczęścia jest cudowną rzeczą – napisała para książęca.

Radość wyrazili także rodzice Meghan Markle: - Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi z powodu Meghan i Harry’ego. Nasza córka od zawsze jest miłą i kochaną osobą. Związek z Harrym, który podziela te same wartości, jest dla nas – rodziców – źródłem wielkiej radości – napisali w komunikacie Thomas Markle i Doria Ragland, rodzice już oficjalnej książęcej narzeczonej. - Życzymy im życia w szczęściu i jesteśmy podekscytowani z powodu ich przyszłości.

A co na to wszystko najważniejsza osoba w całej Wielkiej Brytanii?

Wiele plotkowało się o stosunku królowej Elżbiety II do przyszłej żony wnuka.

zz meghan77Meghan Markle jest o trzy lata starsza od Harry’ego, wychowała się w USA, pochodzi z mieszanej rodziny, mieszka w Kanadzie, a do tego jest rozwódką. Jako gwiazda telewizyjna zasłynęła rolą prawniczki w popularnym serialu “Suits” (właśnie porzuciła tę rolę).

Mówiło się, że to wszystko niezbyt podoba się monarchini, która wyznaje tradycyjne wartości. A to właśnie ona musi wyrazić pisemną zgodę na ślub Harry’ego i Meghan.

Możemy być jednak spokojni. Świeżo upieczeni narzeczeni nie byli tak lekkomyślni, by ogłaszać zaręczyny bez akceptacji ukochanej babuni.

Na oficjalnym koncie Rodziny Królewskiej na Twitterze możemy przeczytać, że królowa Elżbieta II jest “zachwycona z powodu pary i życzy im samego szczęścia”.

Również premier Wielkiej Brytanii Theresa May złożyła parze gratulacje: - Chciałabym przekazać słowa najcieplejszych gratulacji JKW Harry’emu i Meghan Markle w związku z ich zaręczynami. To jest czas ogromnej celebracji dla dwojga kochających się ludzi i w imieniu swoim, rządu i kraju życzę im szczęścia w przyszłości.

zz megan66