Metalowcy o włos od śmierci

Kanada Top News grud 1, 2017 at 5:15 pm

zz pancerBlackmetalowy zespół Panzerfaust z Mississaugi miał poważny wypadek samochodowy. Auto, którym muzycy jechali z Vancouver na koncert do Edmonton wyleciało z drogi i wpadło do zamarzniętego potoku.

Muzycy mogą mówić jednak o ogromnym szczęściu, bo cudem uniknęli śmierci.

Auto wpadło w poślizg na oblodzonej szosie i wpadło do pokrytego lodem strumienia. Muzycy wyszli z tego bez szwanku ale cały ich sprzęt został zniszczony. Dramatyczne wydarzenie opisali na Facebooku:

Dziś ledwo uniknęliśmy szybkiej wizyty anioła śmierci. W trakcie podróży szlakiem północnym z Vancouver do Edmonton wpadliśmy w poślizg na gołoledzi. Choć utknęliśmy pod zmiażdżonym pojazdem, zanurzeni w lodowatej wodzie, zdołaliśmy wydostać się z wraku, każdy z nas relatywnie bez szwanku. Ale większość naszego sprzętu została zniszczona. Poinformowano nas, że nasz ubezpieczyciel nie pokryje tej straty. W takiej sytuacji dalsza działalność Panzerfaust stoi pod znakiem zapytania. Blackmetalowcy proszą fanów o pomoc.

Screen Shot 2017-12-01 at 13.26.03Nie trzeba mówić, że nasz koncert w Reginie musi zostać odwołany. Mamy nadzieję dokończyć trasę, ale ogromne przeszkody natury finansowej stają nam na drodze. Pokornie prosimy wszystkich, którzy mogą wesprzeć nas finansowo w jakikolwiek sposób, by pomogli nam przejść przez tę kampanię. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc. Panzerfaust bardzo chciałby dalej działać, tak jak nakazuje nam nasza godność. Wszelkie wsparcie można wysyłać przez Paypal na:

[email protected]

Śmierć nie zabierze nas tak łatwo.

Panzerfaust

Zespół Panzerfaust pochodzi z Mississaugi, powstał w 2005 roku. Bulwersuje i swoim wyglądem i muzyką. Ma w dorobku 5 albumów studyjnych - 2006: The Winds Will Lead Us…, 2008: The Dark Age of Militant Paganism, 2011: Ephphatha, 2013: Jehovah-Jireh: The Divine Anti-Logos, 2013: A Meeting Place and Time auf Heart of Gold: A Tribute to Woods of Ypres.