Nowa orientacja seksualna: pociąg do robotów

Kanada Series Top News grud 4, 2017 at 4:00 pm

zz digiW dzienniku „Journal of Sexual and Relationship Therapy” opublikowano wyniki badań kanadyjskich uczonych dotyczących nowego rozwijającego się zjawiska w dziedzinie seksualizmu. Możliwe, że wkrótce pojawi się nowa orientacja seksualna – digiseksualizm czyli miłość do robotów.

Badacze z University of Manitoba w Winnipeg badali wpływ inteligentnych maszyn na seksualność człowieka. Odkryto, że wkrótce ludzie wykształcą coś w rodzaju pociągu do mechanicznych kochanków. Wszystko za sprawą rosnącego zainteresowania seks-robotami.

- Ludzie zaczną tworzyć coś w rodzaju silnej więzi z robotami. Maszyny będą idealnie dopasowane do potrzeb człowieka i zrobią rzeczy, których ludzki partner nie jest w stanie wykonać. Z tego powodu część osób wybierze roboty, jak swoich seks-partnerów – komentują naukowcy w swojej pracy.

zz digi6

Większość współczesnych seks-robotów to wciąż bardziej manekiny niż roboty ale powstaje coraz więcej androidów, które w różny sposób reagują podczas zbliżenia. Niektóre z nich są nawet zdolne do odwzajemniania uczuć i symulowania przyjemności ze zbliżenia. W Niemczech powstał już dom publiczny, gdzie stałymi rezydentkami są robo-prostytutki.

zz digi2

Doktorzy Neil McArthur i Markie Twist twierdzą, że niebawem część osób poczuje pragnienie zaspokajania potrzeb robotów. W ten sposób wykształci się digiseksualizm, na który psycholodzy i terapeuci z całego świata powinni być już gotowi.

Więcej - TUTAJ.

zz digi7