“Mój kanadyjski chłopak Justin Trudeau”

Kanada Top News grud 5, 2017 at 4:00 pm

zz kalendarzKalendarz “Justin Trudeau, mój kanadyjski chłopak 2018″ ze zdjęciami premiera Kanady – okazał się hitem i podbija internet.

Kalendarz pojawił, się on w amerykańskich sklepach z okazji zbliżającego się nowego roku. Fotografie z niego szybko obiegły internet, dzięki czemu kalendarz zyskał sporą popularność.

“Mam nowego chłopaka. Nie, nigdy go nie poznałeś. Mieszka w Kanadzie” – brzmi opis kalendarza, który ma  być sposobem na “całoroczne obcowanie z dynamicznym, mądrym, współczującym i czasami nonszalanckim premierem Kanady”.

Kalendarz bije rekordy popularności. Justin Trudeau jest bardzo popularną postacią wśród wielu internautów. Ostatnio głośno zrobiło się o nim między innymi po tym, jak pokazał się publicznie w skarpetkach z bohaterem Gwiezdnych Wojen – Chewbaccą. Tym razem jednak o jeszcze większą popularność premiera zadbało wydawnictwo, które wprowadziło kalendarz na rynek. Internauci zaczęli robić mu zdjęcia i dzielić się swoim odkryciem w mediach społecznościowych. Nie zabrakło również komentarzy pod zdjęciami.

“Zapamiętałbym więcej ważnych dat, gdybym miał taki kalendarz” – napisał jeden z użytkowników Twittera.

“Będzie ciężko przewrócić listopadową stronę” – brzmi komentarz przy zdjęciu premiera z psem.

Screen Shot 2017-12-05 at 11.31.44