Tragiczne skutki awantury w niewielkim mieszkaniu w Etobicoke

Lokalnie Top News grud 14, 2017 at 12:30 pm

aakobieta4

Kobieta ciężko raniła swoją czteromiesięczną córkę i ugodziła nożem mieszkającego z nią mężczyznę.

aakobieta2W środę rano policja została wezwana do budynku mieszkalnego przy Sherway Garden Road i Evans Avenue, do krwawiącego od ciosu nożem mężczyzny. Po przybyciu funkcjonariuszy okazało się, że jest jeszcze jedna ofiara – ciężko ranne czteromiesięczne dziecko. O ile stan mężczyzny nie zagrażał życiu, o tyle stan niemowlęcia był krytyczny. Wezwana na miejsce karetka pogotowia zabrała dziecko do szpitala na oddział ratunkowy.

Mężczyzna i dziecko to ofiary awantury, jaka wybuchła pomiędzy kobietą i jej partnerem w ich mieszkaniu. W pewnej chwili kobieta chwyciła nóż grożąc, że zrobi obojgu krzywdę. W końcu dźgnęła partnera nożem poważnie go raniąc. Krwawiący mężczyzna wybiegł z mieszkania szukając pomocy. Przybyli na miejsce funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu kobietę i ciężko ranne niemowlę.

aakobietaRanny mężczyzna również znalazł się w szpitalu. Rany mu zadane nie zagrażają życiu.

W rezultacie śledztwa policjanci aresztowali 34-letnią kobietę, matkę niemowlęcia, której tożsamości nie ujawniono.

Stanie przed sądem z zarzutem dokonania dwóch ataków, grożenia śmiercią, napaści z bronią powodującej obrażenia ciała i usiłowania morderstwa. Dziś, w czwartek, ma się odbyć pierwsze przesłuchanie oskarżonej.

Niemowlę pozostaje w szpitalu w stanie krytycznym. Const. David Hopkinson, który zajmuje się sprawą, powiedział w rozmowie z reporterem CP24, iż jego zdaniem dziecko przeżyje.