Zrozpaczona matka szuka swojej córki

Lokalnie Top News grud 25, 2017 at 10:00 am
Chyanna Cooper

Chyanna Cooper

Mieszkanka niewielkiego miasteczka w Ontario modli się o bezpieczny powrót córki, z którą straciła kontakt dwa tygodnie temu.

Z apelem o pomoc w odnalezieniu 24-letniej Chyanny Cooper zwróciła się do mediów. Michelle Walker ocierała łzy, gdy pokazywała reporterom zdjęcia swojej córki.

Schronisko Horizons For Youth przy Gilbert Avenue

Schronisko Horizons For Youth przy Gilbert Avenue

Chyanna ostatni raz widziana była w schronisku Horizons For Youth przy Gilbert Avenue, w pobliżu Eglinton Avenue West w Toronto. Policji udało się odnaleźć zapis wideo z kamer monitoringu, na którym widać Cooper w czarnej kurtce, w dżinsach z fioletowym plecakiem.

24-latka jest chora na cukrzycę i jest zależna od insuliny.

- Może potrzebuje pomocy medycznej, może straciła przytomność – mówi matka zaginionej – może nie ma kurtki, płaszcza? Nie wiem.

Walker twierdzi, że przywiozła córkę do Toronto na kilka dni przed jej zaginięciem.

- Widzieliśmy się ostatni raz 8 grudnia – mówi – Przyjechała do Toronto, aby doświadczyć życia w wielkim mieście i znaleźć pracę.

Ostatni raz Chyanna kontaktowała się z matką 11 grudnia, kiedy wymieniały między sobą sms-y. Matka twierdzi, że dziewczyna zawsze pozostawała w stałym kontakcie z rodziną, więc jej kilkudniowe milczenie bardzo ją zaniepokoiło. W końcu zdecydowała się złożyć na policji raport o zaginięciu córki 21 grudnia.

Zaginiona ma 170 centymetrów wzrostu, długie brązowe włosy, brązowe oczy. Jej prawa brew jest przekłuta, nosi na niej kolczyk. Na prawym ramieniu ma różany tatuaż. Nosi okulary. Należy do społeczności pierwotnych ludów Kanady.

Matka zaginionej, Michelle Walker

Matka zaginionej, Michelle Walker

Matka podkreśla, że do tej pory jej córka nigdy nie spędzała Świąt Bożego Narodzenia z dala od rodziny i jest pewna, że gdyby nie zaszły jakieś szczególne okoliczności, te Święta również spędziłyby wspólnie.

- Kocha Boże Narodzenie, uwielbia śpiewać kolędy – mówi Walker – Zwykle w Wigilię robimy ciastka i czytamy „Night Before Christmas”.

Tych Świąt pani Walker nie chce spędzać w domu. Będzie szukała swojej córki w Toronto.

- Będę rozklejała wszędzie, gdzie to możliwe plakaty z podobizną Chyanny. Wciąż mam nadzieję, że odnajdę moją córeczkę – mówi zrozpaczona matka.

Policja prosi wszystkich, którzy mogliby udzielić informacji na temat zaginionej o kontakt pod numerem 416-808-5100 lub anonimowo zadzwonić pod numerem 416-222-TIPS (8477).