Potrącił samochodem przechodnia, żeby go zabić

Lokalnie Top News sty 1, 2018 at 10:00 am

aamord3

Mieszkaniec Brampton został aresztowany i oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia po tym, jak przechodzień został zabity na małym placu przed sklepami w niedzielę rano.

Policjanci zostali wezwani na Torbram Road i Peter Robertson Boulevard w niedzielę około 1:45 rano, aby tam znaleźć ciężko rannego, potrąconego przez samochód mężczyznę. Ofiara, 34-letni mieszkaniec Caledon został przetransportowany na oddział ratunkowy lokalnego szpitala. Tam stwierdzono jego zgon.

aamord2Coś, co mogło wydawać się tragicznym wypadkiem drogowym wydało się przybyłym policjantom podejrzane. Dlatego w niedzielną poranną noc dużą część parkingu odgrodzono policyjną taśmą, na jezdni umieszczono sporą ilość policyjnych znaczników, a na miejsce wezwani zostali detektywi z wydziału zabójstw oraz specjaliści technik kryminalistycznych.

Z ustaleń śledczych w porannym komunikacie podano do wiadomości publicznej fakt, że ofiara zdarzenia została uderzona samochodem typu pick-up truck. Kierowca pick-upa i przechodzień dobrze się znali, choć nie wyjaśniono charakteru ich znajomości.

W niedzielę po południu rzecznik Peel Police, const. Bally Saini powiedziała, że 38-letni mieszkaniec Brampton, Avtar Dhammi, został oskarżony o dokonanie morderstwa pierwszego stopnia, stanął na pierwszym przesłuchaniu przed sądem w Brampton i został tymczasowo aresztowany.