Czy może ktoś z was zna podpalacza?

Lokalnie Series Top News sty 3, 2018 at 10:00 am

aapodpalaczTorontońska policja opublikowała film, który pokazuje mężczyznę próbującego w okresie świątecznym podpalić zaparkowany samochód w East York.

Film został zarejestrowany przez kamerę bezpieczeństwa. Incydent miał miejsce około 5 rano na podjeździe domu stojącego w pobliżu skrzyżowania O’Connor Drive i St. Clair Avenue East. Na filmie widać jak do stojącego białego samochodu Porshe SUV podbiega mężczyzna, wybija boczną szybę, do środka wrzuca otwarty pojemnik z benzyną i go podpala. W chwili podpalenia wydaje się, że wybuch płomieni musiał poważnie poparzyć lewą część twarzy mężczyzny, który uciekł z okolicy białym samochodem typu sedan.

Według policyjnych śledczych mężczyzna mógł odnieść „poważne obrażenia” podczas podpalenia. Detektywi bardzo chcieliby porozmawiać z podpalaczem na temat motywów jego działania.

Policja zwraca się do wszystkich, którzy mogliby udzielić informacji na temat związany z podpaleniem samochodu o kontakt z najbliższym posterunkiem policji lub anonimowo poprzez Crime Stoppers.