Binkowski z Najmanem – 25 maja

Polacy w Kanadzie Top News sty 8, 2018 at 12:30 pm

zz binkowski325 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie kontrowersyjny polski bokser z Kanady – Artur Binkowski – zmierzy się w ringu z Marcinem Najmanem. 

Binkowski w przeszłości reprezentował Kanadę na Igrzyskach Olimpijskich. Ostatnio przebywał w Polsce, gdzie udzielał licznych wywiadów. Był wręcz oblegany przez dziennikarzy. Podczas jednego z wywiadów przyznał, że do walki pomiędzy nim a Najmanem może nie dojść.

Pojedynek zaplanowany został na 25 maja podczas Narodowej Gali Boksu na PGE Narodowym. Naprzeciwko Binkowskiego stanie Marcin Najman. Promocja walki trwa.

Poza wydarzeniami sportowymi wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki: Edyta Górniak, Liroy i Kombii!

Na ringu wystąpią też: Mariusz Wach, Rafał Jackiewicz, Ewa Piątkowska, Arkadiusz Wrzosek, Tomasz Sarara, Tomas Mozny, Michał Wlazło, Igor Kołacin, Marin Ziółkowski, Piotr Hallmann i Alexa Kubicki.

Binkowski i Russell Crowe w filmie "Cinderella Man"

Artur Binkowski (z prawej) i Russell Crowe w filmie “Cinderella Man”

Binkowski słynie kontrowersyjnych poglądów oraz nietypowego stylu wypowiedzi. Dla żurnalistów jest więc wymarzonym rozmówcą. Podczas jednej z mini-konferencji Binkowski przyznał, że do walki pomiędzy nim a Najmanem ostatecznie może nie dojść. Dlaczego?

- Trzecia Wojna Światowa! Jest bardzo prawdopodobne, że może wybuchnąć – mówi Binkowski na opublikowanym w sieci nagraniu.

- Dużo ludzi w internecie twierdzi, że Trzecia Wojna Światowa już się zaczęła. W końcu te bomby duże polecą… Cały świat się zbroi, rozumiesz? – oświadczył Binkowski .

Dalej było jeszcze lepiej… Zresztą, można zobaczyć poniżej: